Warsztaty

Warsztaty dla miłośników kotów odbędą się w niedzielę 7 maja, równoległe do Prelekcji. Poprowadzą je doświadczeni specjaliści: lekarze weterynarii, behawioryści, zoopsychologowie, którzy nie tylko na co dzień pracują ze zwierzętami, ale też szkolą i prowadzą zajęcia edukacyjne dla opiekunów.

Warsztaty (poniżej na fioletowo) odbywają się w kameralnych grupach, uczestnicy mają większy kontakt z Prowadzącym, mogą zadawać pogłębione pytania i aktywnie brać udział w zajęciach. To miejsce dla każdego, kto chce naprawdę poczuć koci temat, dowiedzieć się więcej o kocich potrzebach i poćwiczyć rozumienie kociej mowy.

PROGRAM

TEMATYKA

09:00 – 10:30    Kocie żywienie
Mgr Katarzyna Wawryniuk, biolog, behawiorysta

Czego i dlaczego kot potrzebuje do (spo)życia? Czy sucha karma to idealne rozwiązanie? Co z tym BARFem? Co naprawdę musi jeść kot, aby zdrowo żyć? Biolog, behawiorysta i pedagog z EduAnimalis odpowie na wszystkie żywieniowe pytania. Udział w warsztatach pozwoli Wam lepiej karmić swoje koty i dbać o ich zdrowie!


10:45 – 12:15    Kocia dżungla w mieszkaniu
Joanna Jaczyńska, kocia behawiorystka

Kot pochodzi z dżungli czy z pustyni? Czym i po co się tam bawił? Jak odwzorować dzikie harce w małych mieszkaniach? Czy da się wieść szczęśliwe kocie życie nie wychodząc do ogrodu? Chcesz, by Twój kot był i bezpieczny, i radosny? Na Warsztatach dowiesz się, jak urządzić kocie wnętrze, by zapobiegać problemom z zachowaniem. To zajęcia dla każdego zaangażowanego kociego opiekuna.


14:45 – 16:15    Kocia obsługa (od pazura po tabletkę)
Lek. wet. Jolanta Łapińska, zoopsycholog

Kot odmawia wejścia do transporterka? Nie lubi połykać tabletek? A może boi się obcinania pazurów? Dzięki radom doświadczonej lekarz weterynarii i zoopsycholog rozwiążemy Twoje problemy na zawsze. Nauczymy Cię, jak dogadać się z kotem w niełatwej kwestii obsługi 🙂 Przyjdź, przekonaj się, że z każdym kotem da się dogadać – trzeba tylko wiedzieć jak.


16:45 – 18:15    Kot w Obiektywie

Koty to niebanalne, skryte i tajemnicze istoty. O tym, jak fotografować je z pasją i sukcesem opowie Monika Małek, słynna kocia fotograf.

 

*

Które zajęcia zaciekawiły Cię najbardziej? Liczba miejsc na każdym Warsztacie to 26 – zarejestruj się już dziś! Bilet na jeden warsztat: 29zł (po zakupie Biletu na Prelekcje).

Wolisz posłuchać wykładu na koci temat? Zajrzyj na tę stronę i przyjdź na Prelekcje!

Zapraszamy!