Gość Specjalny – Dr Sabine Schroll

Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy i studentów medycyny weterynaryjnej, techników weterynarii, a także behawiorystów, zoopsychologów na seminarium Dr Sabine Schroll.

Dr Schroll odwiedziła nas w 2016r., a jej ówczesne wykłady cieszyły się niezwykłym powodzeniem i uznaniem. Profesjonalizm, ogromna wiedza i długoletnie doświadczenie zawodowe połączone z niezwykłą serdecznością i urokiem osobistym sprawiły, że seminarium na długo pozostało w sercach uczestników. Rozstając się z Dr Sabine po jednym dniu wykładów czuć było niedosyt… 🙂

Tym bardziej jest nam miło zaprosić Państwa na kolejne wykłady autorstwa Dr Sabine Schroll. Program tegorocznego seminarium oraz link do formularza rejestracyjnego dostępne są na tej stronie.

Dr Sabine Schroll

Znalezione obrazy dla zapytania sabine scholl katzenDyplom lekarza weterynarii uzyskała w 1989r. na Uniwersytecie w Wiedniu. Od tego czasu prowadziła praktykę małych zwierząt. W 2002r. zdobyła w Szwajcarii dyplom zoopsychiatry oraz dyplom z zakresu oceny niebezpiecznych psów. W 2009r. odznaczona medalem Josefa Bayera przez Towarzystwo Przyjaciół Medycyny Weterynaryjnej.

Od 2012r. wykładowca i konsultant z zakresu medycyny behawioralnej na Uniwersytecie w Wiedniu. W 2013r. założyła praktykę weterynaryjną zajmującą się wyłącznie kotami, zajmuje się także konsultowaniem przypadków z zakresu zaburzeń zachowania psów i kotów. Autorka wielu publikacji z dziedziny weterynaryjnej medycyny behawioralnej oraz poradników dla właścicieli zwierząt.

Książki Dr Sabine Schroll

Znalezione obrazy dla zapytania sabine scholl katzen  Znalezione obrazy dla zapytania sabine scholl katzen  Znalezione obrazy dla zapytania sabine scholl katzen

Program tegorocznego seminarium oraz link do formularza rejestracyjnego dostępne są na tej stronie. Zapraszamy!