Prelekcja: Kocia Kuweta

Temat: Kocia kuweta, jak unikać problemów z brudzeniem
Data:
7 maja, niedziela, g. 17:15 – 18:15
Prowadząca: Lek. wet. Joanna Iracka, behawiorysta

Tematyka: Dlaczego kot myli dywan z kuwetą? Czy sikanie na pościel to tylko oznaka choroby? Jak odróżnić znaczenie terenu od problemów z pęcherzem? W jaki sposób zapobiegać problemom zamiast je leczyć? Czym tak naprawdę jest kuweta dla kota? Czy siusianie ma tylko podłoże fizjologiczne? Niezwykle doświadczona lekarz weterynarii i behawiorystka zwierzęca Joanna Iracka wyjaśni wszystkie wątpliwości!

Bilety: od 89zł (za wszystkie 6 Prelekcji)
Rezerwacja miejsca:
Wyślij maila na catexpertspl@gmail.com lub wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Potrzebujesz więcej wskazówek i czasu na wybór zajęć? Przejrzyj Program, wejdź na stronę Bilety i podążaj za instrukcjami.


Więcej o prowadzącej:

Lek. wet. Joanna Iracka, behawiorysta zwierzęcy
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Od 1997 roku zajmuje się rozwiązywaniem problemów behawioralnych i leczeniem zaburzeń zachowania u psów i kotów. Odbyła praktyki kliniczne u specjalistów w Belgii, Wielkiej Brytanii i USA. W 2000 roku uzyskała dyplom specjalisty lekarza weterynarii-behawiorysty przyznawany przez Écoles Nationales Vétérinaires Françaises (Państwowe Wyższe Szkoły Weterynaryjne Francji). Prowadzi wykłady i szkolenia w zakresie medycyny behawioralnej w Polsce i za granicą. Członek European Society for Veterinary Clinical Ethology (od 1995) i Zoo-Psy (od 2000).  Popularyzuje  wiedzę o zachowaniu zwierząt w prasie dla miłośników psów i kotów, brała udział w programach TVP. Prywatnie mama trójki dzieci i opiekunka dwóch psów, dwóch szczurów i dwóch patyczaków.

Konspekt zajęć

  1. „Koty to czyste zwierzęta”. Czy aby na pewno?
  2. Co to znaczy „dobra kuweta” i czyj punkt widzenia się liczy?
  3. Kot znakuje moczem: co chce przez to powiedzieć?

*

Pozostałe Prelekcje: Prelekcje dla kociarzy – program
Pozostałe Warsztaty: Warsztaty dla kociarzy – program
Inne zajęcia: Szkolenie PIERWSZA POMOC