Warsztaty: KOCIA DŻUNGLA

Warsztaty: Kocia dżungla w mieszkaniu
Data i godzina: 7 maja, godz.: 10:45 – 12:15
Prowadząca: Joanna Jaczyńska, koci behawiorysta

Tematyka: Kot pochodzi z dżungli czy z pustyni? Czym i po co się tam bawił? Jak odwzorować dzikie harce w małych mieszkaniach? Czy da się wieść szczęśliwe kocie życie nie wychodząc do ogrodu? Chcesz, by Twój kot był i bezpieczny, i radosny? Na Warsztatach dowiesz się, jak urządzić kocie wnętrze, by zapobiegać problemom z zachowaniem. To zajęcia dla każdego zaangażowanego kociego opiekuna.

Bilety: 29zł (+ Bilet na Prelekcje)
Rezerwacja miejsca:
Wiesz już na jakie zajęcia się wybierasz? Wyślij maila na catexpertspl@gmail.com lub wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Potrzebujesz więcej wskazówek i czasu na wybór zajęć? Przejrzyj Program, wejdź na stronę Bilety i podążaj za instrukcjami.


Więcej o Prowadzącej

Joanna Jaczyńska, koci behawiorysta
Absolwentka prestiżowego “Studium Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne” oraz uczestnik wielu kursów, seminariów i sympozjów związanych z dietetyką, rozpoznawaniem bólu oraz medycyną behawioralną. Szczególne zainteresowania to: etologia, dietetyka, felinoterapia oraz dobrostan kotów. Chętnie dzieli się swą pasją, prowadząc szkolenia z zakresu zachowania kotów na uczelni w Krakowie i podczas warsztatów. Prywatnie opiekuje się dwoma koteczkami: Zuzią i Agatką.


Konspekt zajęć

  • Prezentacja nt.: „Jak dostosować dom do kocich potrzeb i jakie funkcje spełniają poszczególne pomieszczenia / kocie gadżety”
  • Ankieta nt.: „Z kim mieszkasz i jakie są tego konsekwencje?” Celem ankiety jest dostarczenie uczestnikom informacji o osobowości kota, a tym samym przystosowaniu mieszkania /zwrócenia uwagi na jego specyficzne potrzeby
  • Warsztaty – część twórcza: tworzenie zabawek dostosowanych do potrzeb i możliwości konkretnych kotów

*

Pozostałe Prelekcje: Prelekcje dla kociarzy – program
Pozostałe Warsztaty: Warsztaty dla kociarzy – program
Inne zajęcia: Szkolenie PIERWSZA POMOC