Zasady kupowania biletów na niedzielę – FAQ

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące biletów na Konferencję:Kot przygotowaliśmy szczegółową instrukcję i jednocześnie odpowiedzi na często pojawiające się pytania.

Co wybierać? Jak kupować? Jak to działa?

Prowadzimy sprzedaż biletów na 4 różne bloki tematyczne:

  • 1) Seminarium dla profesjonalistów z Sabine Schroll – aby kupić przejdź tutaj
  • 2) Szkolenie Pierwsza Pomoc (sobota 6 maja)- po szczegóły przejdź tutaj
  • 3) Prelekcje i 4) Warsztaty (niedziela 7 maja, trwają równolegle!) – czytaj poniżej;
    aby wziąć udział w Warsztacie, trzeba wykupić zarówno bilet na Prelekcje, jak i dodatkowo wykupić wejściówkę na wybrany/e Warsztat/y

Chcesz wejść na Konferencję w niedzielę? Kupujesz Bilet w cenie 109zł (lub taniej w przedsprzedaży). W cenie Biletu masz prawo uczestniczyć we wszystkich 6 Prelekcjach. Jeśli chcesz uczestniczyć w którymś z Warsztatów – dokupujesz (oprócz Biletu za 109zł) wejściówkę na wybrany Warsztat.

Chcesz iść na 1 Warsztat? Kupujesz Bilet na Prelekcje (99zł lub taniej) + wejściówkę na wybrany Warsztat (29zł). 7 maja idziesz na wybrany Warsztat oraz w cenie Biletu masz możliwość wstępu na pozostałe 5 Prelekcji. Wypełniając formularz zgłoszeniowy upewnij się, że podałaś/eś swój wybrany Warsztat. Obowiązuje bowiem kolejność zgłoszeń, a miejsc na każdym Warsztacie jest tylko 26.

Chcesz iść na 2 Warsztaty? Kupujesz Bilet (99zł lub taniej) + 2 wejściówki na wybrane 2 Warsztaty (2x 29zł). 7 maja idziesz na swoje wybrane 2 Warsztaty oraz w cenie Biletu masz możliwość wstępu na pozostałe 4 prelekcje. Wypełniając formularz zgłoszeniowy upewnij się, że podałaś/eś swój wybrany Warsztat. Obowiązuje bowiem kolejność zgłoszeń, a miejsc na każdym Warsztacie jest tylko 26.

I analogicznie: udział w 3 Warsztatach to: Bilet (99zł lub taniej) + 3 x 29zł za 3 Warsztaty. Udział w 4 Warsztatach to: Bilet (99zł lub taniej) + 4x29zł… W formularzu zgłoszeniowym musisz podać nazwy wszystkich Warsztatów – obowiązuje rejestracja i kolejność zgłoszeń, a miejsc na każdym Warsztacie jest tylko 26.

Chcesz iść na wszystkie Warsztaty? Kupujesz Bilet (99zł) + 5 wejściówek na Warsztaty (5x29zł). 7 maja idziesz na wszystkie Warsztaty oraz odwiedzasz stanowiska w konferencyjnym lobby (na żadną Prelekcję wówczas nie zdążysz wejść).

Chcesz iść jednak tylko na Prelekcje? Kupujesz Bilet  za 99zł (lub taniej w przedsprzedaży) i nic nie dopłacasz. Nie możesz jednak zdecydować się na udział Warsztatach dopiero będąc na Konferencji, ponieważ obowiązuje na nie wcześniejsza rejestracja i wpłata.

Wykupiłaś/eś Warsztat(y), a podczas Konferencji zmieniasz zdanie i chcesz z niego/nich zrezygnować? Możesz nie iść na Warsztaty i zostać na wszystkich Prelekcjach. Nie zwracamy jednak kosztów wykupionych Warsztatów.

Chcesz iść na szkolenie z Pierwszej Pomocy? Więcej informacji i ceny biletów: „Pierwsza Pomoc dla kotów”.

W celu rejestracji, prosimy o wybór odpowiedniego linku poniżej:

•    Rejestracja i sprzedaż biletów na Seminarium Dr Sabine Schroll dostępna jest tutaj. 
Seminarium skierowane jest do lekarzy i studentów medycyny weterynaryjnej, techników weterynarii, a także behawiorystów i zoopsychologów
.

•    Rejestracja i sprzedaż biletów na zajęcia dla Miłośników kotów: Szkolenie „Pierwsza pomoc dla kotów”, Prelekcje oraz Warsztaty. Po wypełnieniu Formularza otrzymasz odpowiedź w ciągu 48h z potwierdzeniem miejsc na wybrane zajęcia i numerem konta do wpłaty. Następnie czekamy 48h na wpłatę. Jej brak skutkuje anulowaniem rezerwacji miejsca.

Podczas Konferencji zapewniamy dostępność wody mineralnej. W hotelowej kawiarni będzie możliwość zakupienia innych napoi.